Sabirni centar u Osijeku - Sabirni centar za poplavljena područja

Stranka umirovljenika i MRK Osijek su inicijatori pokretanja sabirnog centra u Osijeku a sve pod pokroviteljstvom gradonačelnika Ivice Vrkića.

U centru Osijeka, u Gundulićevoj 66, ( bivši Vodovod servis ) otvoren je sabirni centar za prikupljanje pomoći za poplavom pogođena područja.

Hitno su potrebni:


- posteljina

- kruh

- voda

- hrana


  • Ranije su iz Ministarstva socijalne politike i mladih izvijestili da je, prema najnovijim informacijama s terena , stanovništvu na poplavljenom području trenutno najpotrebnija pomoć u hrani (najbolje u konzervama i ostali trajni prehrambeni proizvodi) i proizvodima osobne higijene za djecu (kreme, puderi, šamponi, vlažne maramice…)

Sabirni centar će raditi cijeli dan.

Molimo građane da se odazovu ovoj akciji i da u okviru svojih mogučnoti pruže prijeko potrebnu pomoć.

Hvala

Klikom na E Međimurje pročitajmo kako se županijska vijećnica Ružica Glavina (SU) založila za više sigurnosti ... (opširnije)

Vladajuća većina predvođena HDZ-om izglasala je u četvrtak na izvanrednoj sjednici karlovačkog Gradskog vijeća obaranje 66 ... (opširnije)

Nema tog markentiga do životne priče. Kći naše polaznice radionice Keramika - ruke i duša Zorice ... (opširnije)

Projekt uređenja Trga Josipa bana Jelačića u karlovačkoj gradskoj jezgri  zastario je koncept, smatra Boris Iharoš iz ... (opširnije)

ZADAR, 11. srpnja 2026. - Gradonačelnk Zadra Šime Erlić (HDZ) je javno putem HRT-a pohvalio Stranku ... (opširnije)

ZAGREB, 10. srpnja 2026. - Stranka umirovljenika (SU) bezrezervno podržava najavljeno donošenje Zakona o starijim osobama, ... (opširnije)

Klikom na portal Moje vrijeme pogledajmo plan za donošenje Zakona o starijim osobama. Premijer Plenković i ... (opširnije)

S P L E T   G E N E R A C I J A Pravo ... (opširnije)

DRENOVCI - Za predsjednika Županijske organizacije Stranke umirovljenika Vukovarsko srijemske županije izabran je, na izbornoj skupštini ... (opširnije)

Predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić i predsjednik Hrvatske stranke umirovljenika Marinko Lukenda popili su u srijedu ... (opširnije)