U Belišću je svečano obilježen Međunarodni dan žena.


U subotu 8. ožujka, u Belišću je svečano obilježen Međunarodni dan žena.


Međunarodni dan žena 8. ožujak, dan na koji tradicionalno izražavamo zahvalnost i poštovanje prema ženama obilježen je u Amaterskom kazalištu grada Belišća svečanim programom i podjelom karanfila koje su damama Belišća dijelili: gradonačelnik grada Belišća gosp. Dinko Burić, te zamjenik predsjednika gradskog Vijeća gosp. Pavo Milekić (SU) i gradski vijećnik gosp. Zvonimir Hegeduš (HSU).

Nakon svečanog programa za slavljenice je organiziran domijenak u Domu umirovljenika.


Potpisan je ugovor za proširenje gradskog Doma za starije i nemoćne osobe u Poreču, pet milijuna ... (opširnije)

Snaga jednog društva ne mjeri se snagom mladih nego brigom o starijim osobama, glavna je poruka ... (opširnije)

Gradonačelnik Karlovca Damir Mandić je prošlog tjedna predložio oporbenim gradskim vijećnicima i predstavnicima triju građanskih inicijativa ... (opširnije)

Na karlovačkoj Promenadi u centru Karlovca kuhinjom na otvorenom se obilježava Međunarodni dan siromaštva i socijalne ... (opširnije)

Studio 4 o važnim stavovima Stranke umirovljenika. Novinarska obrada i link na cijelu emisiju ovdje  (opširnije)

Pozvali smo danas članove i simpatizere da ne potpisuju internetsku peticiju za smjenu ministra mirovinskog sustava Marina ... (opširnije)

U Karlovačkoj županiji, kao i drugdje u Hrvatskoj, nije ni obilježen današnji Svjetski dan hospicija i palijativne ... (opširnije)

Predsjednik Strane umirovljenika Lazar Grujić je na proslavi 25. obljetnice stranke rekao da se SU od svog ... (opširnije)

Stranka umirovljenika obilježava 25. obljetnicu djelovanja i opstojnosti na političkoj sceni Republike Hrvatske i tim povodom ... (opširnije)

Na ponos Stranke umirovljenika naš glavni tajnik Mladen Novosel je licencirani pilot dronova. Na ponos nam ... (opširnije)