Osijek - Lijeva obala - predstavljanje programa i kandidata

U MO Lijeva obala , predstavljeni su kandidati za župana i gradonačelnika, te gospodarski program kao jedini mogući način izlaska iz ovako duboke krize.Dragutin Medvidović, predsjednik GO Stranke umirovljenika je naglasio koliko je bitno da se o umirovljenicima razmišlja kao o građanima koji su stvarali ova dobra koja se nekim čudom gube, a samo umirovljenici postaju teret društva , uskračuju im se prava i dovodi ih se u socijalno ugrožene građana.
Mirovina nije poklon, to su dugogodišnja izdvajanja iz plaća te je neprihvatljivo reći da nema novaca, da su blagajne prazne.....tko je krivac za neracionalno trošenje novaca , umirovljenici sigurno nisu .

  Vesna Horvat, članica predsjedništva stranke umirovljenika, bila je gošća Novog dana kod Tihomira Ladišića gdje ... (opširnije)

Povoljna odluka Upravnog suda u jednom primjeru ohrabrujuća je za sve nasljednike nositelja prava na inkluzivni dodatak ... (opširnije)

Mirovina.hr: Realna vrijednost mirovina pada, tvrdi Vesna Horvat (SU) i naglašava da kad osoba ode u mirovinu, ... (opširnije)

HRT: Vesna Horvat iz Stranke umirovljenika izjavila je da postoje primjeri da ljudi dođu u Hrvatski zavod ... (opširnije)

Analizu subvencioniranja cijene javnih domova po županijama sačinio je postal Mirovina.hr. Pogledajmo! Za rad 45 županijskih ... (opširnije)

Stanka umirovljenika omogućila je Goranki Fejer da na tiskovnoj konferenciji iznese svoj primjer kako izgleda ponovni ... (opširnije)

  Stranka umirovljenika nezadovoljna je načinom primjene novog Zakona o mirovinskom osiguranju u dijelu koji umirovljenicima ... (opširnije)

Delegacija Stranke umirovljenika, predvođena predsjednikom Lazarom Grujićem, bila je u subotu u Zagrebu na desetoj Konvenciji ... (opširnije)

Umirovljenik Dražen Cukina skoro je postao milijunaš. U poznatom HRT-ovom kvizu otvorio je 14. pitanje za ... (opširnije)

Stranka umirovljenika sa HDZ-om kao senior koalicijskim partnerom u Zadru - krči put ka realizaciji koalicijskih ... (opširnije)