Lokalni izboril - Pavo Milekić predao kandidaturu za Belišćanskog gradonačelnika i gradsko Vijeće!

Kandidat Sranke Umirovljenika, Hrvatske Seljačke Stranke i Udruge Umirovljenika i Starijih Osoba za gradonačelnika grada Belišća i nositelj liste za Gradsko vijeće gosp. Pavo Milekić je u utorak 30. travnja 2013. godine prije predaje kandidature gradskom izbornom povjerenstvu, ispred gradske vijećnice predstavio građanima Belišća kandidate za svoje zamjenike – g. Ivicu Sobodića i gđu. Nadu Kovačić te kandidate za gradsko vijeće.

Pozvavši građane da u nedjelju 19. svibnja izađu na izbore i podrže ove kandidate, Milekić je ustvrdio kako je u gradu Belišću konačno došlo vrijeme da se kaže DOSTA i da je vrijeme za nove ljude i nove ideje.

Gradska uprava se ne smije distancirati od svojih građana, ona ne smije s njima komunicirati samo nekoliko tjedana prije lokalnih i parlamentarnih izbora, već surađivati sve četiri godine mandata, ustvrdio je Milekić.

Svjedoci smo ovih dana mnogih radova u gradu, a rezultati takvovih nekvalitetnih radova bit će uskoro vidljivi, naglasio je Milekić. Dodao je kako će ovi ljudi ukoliko budu dobili potporu građana, u idućem mandatu biti u službi svih građana grada Belišća i prigradskih naselja, a posebno socijalno najranjivijih skupina: umirovljenika, starih i bolesnih, osoba s invaliditetom, djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji te obitelji koje se nalaze u privremenoj ili trajno nepovoljnoj socio-ekonomskoj situaciji i siromaštvu.

Za predaju kandidature Pavo Milekić je skupio gotovo 700 od potrebnih 450 potpisa građana Belišća.


Stranka umirovljenika svim građanima Republike Hrvatske u zemlji i u inozemstvu čestita Dan državnosti, uz želju ... (opširnije)

Umirovljenici ne mogu  unuke odvesti ni na sladoled Pročitajmo više klikom na Vijestima HRT-a (opširnije)

Popis stanovništva više se neće raditi samo svakih deset godina već će se kao Središnji registar ... (opširnije)

Zagreb info porazgovarao je s predsjednikom SU Lazarom Grujićem o ukidanju oporezivanja mirovina i evo kako je to ... (opširnije)

Za brzo ukidanje poreza na dohodak za umirovljenike zalaže se Lazar Grujić, predsjednik Stranke umirovljenika. “Tražimo od ... (opširnije)

Uključivanje djece i mladih u sport, promocija STEM-a i aktivno starenje, uz zajedničke sportske aktivnosti djece, mladih ... (opširnije)

Hrvatska za dugotrajnu skrb starijih članova društva izdvaja tek 0,5 posto BDP-a, iako čak 71 posto ... (opširnije)

Do detalja zapošljavanja uz mirovinu klikom na stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  Trebate li podršku u procesu ... (opširnije)

Istarska županija daje podršku različitim programima i aktivnostima za starije. Pokriva i troškove sufinanciranja smještaja deficitarnih ... (opširnije)

Klikom na stranicu Europske komisije pogledajmo Strategiju za borbu protiv siromaštva Paket uključuje prvu strategiju EU-a za ... (opširnije)