Osnovana nova organizacija SU u Đurđenovcu - Danas je u Đurđenovcu

osnovana nova općinska organizacija Stranke umirovljenika.Na osnivačkoj skupštini je za predsjednicu izabrana gđa Marica Držaić.

U svom obračanju prisutnima naglasila je kako su svi dugo u istoj stranci, naime svi prisutni su bili u HSU, ali razočarani radom stranke i predsjednikom koji je umirovljeničku populaciju bezobzirno prodao svojim koalicijskim partnerima odlučili su svoju cijelu organizaciju pokrenuti unutar jedine prave umirovljeničke stranke a to je Stranka umirovljenika.
Danas je odlučeno da se u narednih nekoliko dana održi i press konferencija na kojoj će javno objaviti sve probleme i nelogičnosti koje su se dešavale u HSU, a koji su bili osnovni razlog da napuste stranku koja ih je razočarala po svim pitanjima

Stranka umirovljenika (SU) pridružit će se Prosvjedu protiv siromaštva, na glavnom zagrebačkom trgu u subotu 1. ... (opširnije)

Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović je 18. veljače 2025. godine u svom inauguracijskom govoru drugog petogodišnjeg ... (opširnije)

Jedino je nama istinski važno kakvo je naše obrazovanje na svim razinama, kakvo je naše javno ... (opširnije)

Hrvatska ima najmanji udio mirovine u odnosu na posljednji osobni dohodak, samo 35 posto. Političke elite vrijeme je ... (opširnije)

Čisteće medvjediće čine mnogi umirovljenici volonteri koji brinu o okolišu, a osim u Zagrebu djeluju i u Novoj ... (opširnije)

Sve o tomu na ovoj poveznici (opširnije)

Od danas isplata nacionalne naknade za starije osobe. U utorak 17. veljače počela je isplata za ... (opširnije)

O ženama čiji je doprinos za razvoj znanosti izniman pročitajte ovdje (opširnije)

Stranka umirovljenika opetovano traži od Ministarstva zdravstva da se usvoji novi Nacionalni program razvoja palijativne skrbi ... (opširnije)

Na inauguraciju predsjednika Zorana Milanovića 18. veljače dolazi malen broj uzvanika, a sve nas iz Stranke ... (opširnije)