Stefan Novak Đakovo - Jedini kandidat za EU parlament iz Đakova komentira poteze G Vinkovića

Podcjenjivački ton kojim se Zoran Vinković ovih dana obraća građanima pokazuje očitu paniku dotičnog zbog gubitka izbora.

Vinkoviću očito nije jasno da grad ne postoji radi gradonačelnika, već gradonačelnik radi građana, pri čemu proračun grada nije osobni novac gradonačelnika, već novac svih građana!

Stoga gradonačelnik ne smije uvjetovati da svako redovito financiranje gradskim novcem mora biti praćeno isključivo veličanjem njegova imena i prezimena.

Gradonačelnik treba raditi u interesu svih građana, stvarati preduvjete za nova radna mjesta i ostanak mladih, ali i razvijati programe za umirovljeničku populaciju te im vratiti barem dio novca koji umirovljenici kao najredovitiji platiše uplate u gradski proračun kroz pristojne, a ne mizerne božićnice i uskrsnice kao do sada.

Očito je cilj drugi - izolacija i sukobi koji ne donose ništa dobro gradu kao ni dugogodišnji divovski plakati kojima Vinković bezuspješno pokušava graditi svoj kult ličnosti u Đakovu, kao da se nalazimo u nekim davnim vremenima komunističke Kine., stoji u priopćenju kojeg potpisuje Stefan Novak, predsjednik SU grada Đakova.


Predsjednik SU Lazar Grujić je u razgovoru s Tihomirom Ladišićem u emisiji Novi dan, Televizije N1, ... (opširnije)

Prema Eurostatu lani je najveća inflacija bila u Rumunjskoj (5,8 posto), Belgiji (4,3 posto) i Hrvatskoj (4.0). ... (opširnije)

Pobuna umirovljenika! Nezadovoljni su ukidanjem pola mirovine onima koji će po novom zakonu raditi na puno ... (opširnije)

- Naše mirovine su naše stečeno pravo. Prema Ustavu, u članku 19, koji se odnosi na ... (opširnije)

Na prvoj radnoj sjednici karlovačkog Gradskog vijeća usvojena je Strategija zelene urbane obnove Grada Karlovca. Vijećnica ... (opširnije)

Predsjednik ŽO Stranke umirovljenika Sisačko moslavačke županije Josip Mijadžiković zadovoljan je atmosferom lokalnog članstva naše stranke, ... (opširnije)

Novi Zakon o mirovinskom osiguranju ZOMO stupio je na snagu ovog mjeseca, s tim da se pojedine ... (opširnije)

Resorno Ministarstvo rada i socijalne politike predviđa da će u naredne tri godine broj umirovljenika koji će ... (opširnije)

U razgovoru s Petrom Vlahovim na HRT-u predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić Istaknuo je da su najveći ... (opširnije)

Mrak Taritaš je podsjetila da smo na samom dnu Europske unije po visini prosječne mirovine, i ... (opširnije)