Podjela maslinovih grančica u Osijeku - Danas je na osječkom trgu A Starčevića, HDZ i SU djelilli maslinove grančice uoči najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa.

Kandidat za gradonačelnika G Dražen Vidović, i predsjednik SU GO Osijek Dragutin Medvidović, su građanima dijelili maslinove grančice kao simbol mira koji se tradicionalno nosi na blagoslov na Cvjetnu nedjelju.

Na glavnom osječkom trgu se unatoč nepovoljnim vremenskim prilikama pojavio veliki broj građana te svojim pojavljivanjem pokazali da i mali znak pažnje, trud da se ne zaborave tradicija i običaji znače, te da su podjelu grančica primili kao simbol mira i ljubavi.


Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)

Kako je o sudjelovanju predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića u programu N1 izvijestio njihov portal možete ... (opširnije)

Stranka umirovljenika svim građanima Republike Hrvatske u zemlji i u inozemstvu čestita Dan državnosti, uz želju ... (opširnije)

Umirovljenici ne mogu  unuke odvesti ni na sladoled Pročitajmo više klikom na Vijestima HRT-a (opširnije)

Popis stanovništva više se neće raditi samo svakih deset godina već će se kao Središnji registar ... (opširnije)

Zagreb info porazgovarao je s predsjednikom SU Lazarom Grujićem o ukidanju oporezivanja mirovina i evo kako je to ... (opširnije)

Za brzo ukidanje poreza na dohodak za umirovljenike zalaže se Lazar Grujić, predsjednik Stranke umirovljenika. “Tražimo od ... (opširnije)

Uključivanje djece i mladih u sport, promocija STEM-a i aktivno starenje, uz zajedničke sportske aktivnosti djece, mladih ... (opširnije)

Hrvatska za dugotrajnu skrb starijih članova društva izdvaja tek 0,5 posto BDP-a, iako čak 71 posto ... (opširnije)