Humanitarno - prodajna izložba ručnih radova - obavijest -dostavlja se

Članice Gradske organizacije Stranke Umirovljenika Belišća i Udruge Umirovljenika i starijih osoba „BOLJA BUDUĆNOST“ organiziraju humanitarno - prodajnu izlozbu ručnih radova, koje su izradile vrijedne i vješte ruke u svojim kreativnim radionicama.

Izložba je prodajnog karaktera, a sav prihod ostvaren od prodaje radova biti će namijenjen daljnjem funkcioniranju kreativne radionice Grupe žena „Bolja budućnost“.


Datum izložbe: 20. do 23. ožujka 2013. ( srijeda, četvrtak, petak i subota)

Vrijeme: 09,00 – 11,00 i 17,00 – 19,00 sati (sva četiri dana)

Mjesto: Belišće, Vj. S. H. Gutmanna 29 B, (caffe bar BLLIST)


Za sve dodatne informacije obratite se gđi. Nadi Kovačić na tel: 095/500 2882


Posjetite nas i uživajte!


  Stranka umirovljenika održala je u nedjelju tiskovnu konferenciju u Bjelovaru, te su predsjednik Lazar Grujić ... (opširnije)

Mirovina.hr o Erasmus + projektu Keramika za dugovječnost  Projekt ‘Keramika za dugovječnost’ umirovljenice iz Kluba umirovljenika ... (opširnije)

Kaportal je o razvijenosti Hrvatske u svijetu i hrvatskih regija i hrvatskih gradova izvijestio ovako: HDI mjeri očekivani ... (opširnije)

Nakon što je u siječnju predsjednik Lazar Grujić sukladno svojoj statutarnoj ovlasti suspendirao člana Predsjedništva Ivicu Beširovića ... (opširnije)

Novi primjeri nelogičnih i nepravednih rješenja Zakona o mirovinskom osiguranju. Kliknite na Mirovinja.hr Umirovljenik Damir invalid ... (opširnije)

Na Općoj skupštini Ujedinjenih naroda u studenome 2007. godine članice UN-a jednoglasno su podržale odluku da ... (opširnije)

Stranka umirovljenika i Nezavisna platforma Sjever Matije Posavca koalicijski su partneri u Međimurskoj županiji. Dostojno tomu ... (opširnije)

Saborski zastupnik Damir Bakić (Možemo!) svojim primjerom otvara novi pravac za imovinske kartice političara. Kaže: Prirodno je ... (opširnije)

  Vesna Horvat, članica predsjedništva stranke umirovljenika, bila je gošća Novog dana kod Tihomira Ladišića gdje ... (opširnije)

Povoljna odluka Upravnog suda u jednom primjeru ohrabrujuća je za sve nasljednike nositelja prava na inkluzivni dodatak ... (opširnije)