Humanitarna akcija skupljanja odjeće i obuće - Gradska organizacija Stranke Umirovljenika Belišća u suradnji s Udrugom Umirovljenika i Starijih Osoba organizira akciju prikupljanja odjeće i obuće za štićenike Udomiteljstava i siromašne građane gra

Molimo sve građane grada Belišća i prigradskih naselja da se pridruže ovoj hvale vrijednoj akciji koja će trajati od četvrtka 28. veljače do nedjelje 31. ožujka 2013. godine.

Prikuplja se odjeća i obuća: sportske trenirke, pamučne majice, pidžame, proljetna i ljetnja odjeća i obuća, posteljina, ručnici, donje rublje, čarape i ostalo.

Odjeću i obuću možete, svakim četvrtkom od 17 do 19 sati, donijeti u Udrugu Umirovljenika i Starijih Osoba, u Staru zgradu Gradske vijećnice koja se nalazi na adresi, ul. S. H. Gutmanna 1.

Za sve druge informacije nazovite na telefon: 099/690 9114 ili 095/500 2882.



Klikom na portal Moje vrijeme do cjelovitog intevjua Moje vrijeme: Znači, ništa od SDP-a? Grujić: Kako ... (opširnije)

Upravno vijeće HZMO-a donijelo odluke o usklađivanju mirovina Aktualna vrijednost mirovine od 1. srpnja 2026. povećana ... (opširnije)

Hoće li osobe s invaliditetom zadržati povlasticu neplaćanja cestarine i u novom sustavu naplate cestarine. HAC odgovara da će ... (opširnije)

Klikom na KAportal pogledajmo dojmove s brzopoteznog turnira Dobble. Na održanom turniru svi su sudionici nagrađeni ... (opširnije)

  MOZGALICE 60+, radionice stolnih društvenih igara pri samom su kraju. U petak je u Gradskoj ... (opširnije)

Klikom na Tportal pogledajmo kako su portali prenijeli priopćenje SU u obradi Hine. Priopćenje predsjednika Grujića kako ... (opširnije)

MOZGALICE 60+, radionice stolnih društvenih igara pri samom su kraju. Počele su na Dan grada Karlovca, ... (opširnije)

Naš Splet generacija ide dalje. Stotine sati druženja. To se zove aktivno starenje. Bolje rečeno zdravo ... (opširnije)

Ostvaruje se cilj projekta Splet generacija - uključivanje starijih Karlovčana u društvo, posebno usamljenih starijih građana. ... (opširnije)

Sve o tijeku tiskovne konferencije održane u petak u Ministarstvu hrvatskih branitelja možete pročitati OVDJE.  Govorilo se ... (opširnije)