Podrška zahtjevima Udruge Franak - Podrška zahtjevima Udruge franak u javnoj raspravi o Prijedlogu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o kreditnim institucijama

Svi pokazatelji su na strani zahtjeva Udruge franak, sve ukazuje na činjenicu da su banke maksimalno koristile mogučnost da od građana, koji su u vrlo teškoj situaciji , građana koji rade a ne primaju plaću, građana kojih je sve više na popisu nezaposlenih, naprave ljude koji su u dužničkom ropstvu.

Istina je da smo mi Stranka Umirovljenika, da nismo radno aktivni dio stanovništva , ali mi imamo svoju djecu, unučad, susjede i prijatelje, te smatramo svojom obvezom podržati svaku inicijativu koja je na dobrobit građana Republike Hrvatske.

Uzimajući u obzir sve navedeno uputili smo ovo pismo podrške:HNB-u, Vladi RH, Ministarstvu financija, Odboru za zakonodavstvo, predsjedniku Hrvatskog saborate svim klubovima zastupnika Hrvatskog sabora


U Zagrebu ,! 11.01.2013.


Predmet: Podrška zahtjevima Udruge franak u javnoj raspravi o Prijedlogu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o kreditnim institucijama

Poštovani,

izražavamo našu podršku prijedlozima za dopune i izmjene Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o kreditnim institucijama (ZOKI) koje je 7. siječnja 2013. dostavila UDRUGA FRANAK na [email protected] , sukladno pozivu na javnu raspravu, a dostavljamo Vam ih priložene ovom pismu. Sa poštovanjem,! .

Predsjednik SU

Lazar Grujić dipl. oec.

Usvoje li se u petak (19. lipnja) u Hrvatskom saboru Izmjene i dopune Zakona o protuminskom djelovanju ... (opširnije)

Svjetski dan svjesnosti o zlostavljanju starijih osoba (15. lipnja) obilježava se radi zaštite dostojanstva i prava ... (opširnije)

Splet generacija podružio se u petak na Tržnici s Karlovčanima. Klikom na Radio Mrežnicu vidimo da ... (opširnije)

Klikom na Tportal pogledajmo kako ostati mentalno oštar i u starijoj dobi. To nije nedostižan cilj ... (opširnije)

Japan se suočava s rastućim brojem takozvanih “usamljeničkih smrti”, odnosno smrti u izolaciji. Taj je problem ... (opširnije)

NE DAMO NI LIPE - inicijativa protiv uklanjanja lipa na Trgu bana Josipa Jelačića, u staroj ... (opširnije)

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)

Kako je o sudjelovanju predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića u programu N1 izvijestio njihov portal možete ... (opširnije)

Stranka umirovljenika svim građanima Republike Hrvatske u zemlji i u inozemstvu čestita Dan državnosti, uz želju ... (opširnije)