Sretan i blagoslovljen Uskrs iz Brodsko-posavske županije

Stranka umirovljenika Brodsko-posavske županije u suradnji sa Sindikatom umirovljenika većine općina Brodsko-posavske županije na vrlo neobičan i zanimljiv način čestitala je Uskrsžiteljima općina i gradova svoje županije.

U samo nekoliko sati na desetak općina i gradovima Slavonskom Brodu i Novoj Gradiški organizirali su štandove na kojima su podijelili 15.000 komada jaja.

Odaziv je bio i više od očekivanog, nekoliko tisuća građana naše županije prilazili su našim štandovima i glasno progovarali o problemima umirovljenika, a većina umirovljenika se pita sa razlogom

„Tko našu umirovljeničku populaciju danas zastupa u Hrvatskom saboru i zašto su dozvolili povećanje PDV-a sa čime su direktno zavukli ruke u džepova nas i ovako ponižene osiromašene i zaboravljene umirovljenike.

U ovoj hvale vrijednoj akciji učestvovalo je preko 250 članova SU Brodsko-posavske županijei nekoliko općinskih Sindikata umirovljenika, istaknuo je povjerenik Županijske organizacije Stranke umirovljenika Vinko Kuzmić.

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)

Kako je o sudjelovanju predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića u programu N1 izvijestio njihov portal možete ... (opširnije)

Stranka umirovljenika svim građanima Republike Hrvatske u zemlji i u inozemstvu čestita Dan državnosti, uz želju ... (opširnije)

Umirovljenici ne mogu  unuke odvesti ni na sladoled Pročitajmo više klikom na Vijestima HRT-a (opširnije)

Popis stanovništva više se neće raditi samo svakih deset godina već će se kao Središnji registar ... (opširnije)

Zagreb info porazgovarao je s predsjednikom SU Lazarom Grujićem o ukidanju oporezivanja mirovina i evo kako je to ... (opširnije)

Za brzo ukidanje poreza na dohodak za umirovljenike zalaže se Lazar Grujić, predsjednik Stranke umirovljenika. “Tražimo od ... (opširnije)

Uključivanje djece i mladih u sport, promocija STEM-a i aktivno starenje, uz zajedničke sportske aktivnosti djece, mladih ... (opširnije)

Hrvatska za dugotrajnu skrb starijih članova društva izdvaja tek 0,5 posto BDP-a, iako čak 71 posto ... (opširnije)