Martinska Vesa - Koalicija BUZ, PGS, HRS predstavila se građanima

Martinska Vesa

11.11.2011. promocija programa BUZ-a u Martinskoj Vesi na Dan općine.

Uz promotivne letke s programom prof. Ljube Jurčića aktivisti su dijelili kiflice koje su pekle aktivistice BUZ-a. Mjesno stanovništvo uglavnom starije dobi izuzetno je pokazalo interes za program, te naglasilo i pohvalilo aktivno uključenje prof. Ljube Jurčića za rješavanje krize, a samim tim i probleme umirovljenika.

Zapaženom interesu kod štanda BUZ-a nije mogla ne primijetiti i aktualna županica SMŽ Marina Lovrić Merzel.

Klikom na ovaj link do analize Tportala o stavu predsjednika Stranke umirovljenika (SU) Lazara Grujića o suparničkim ... (opširnije)

HRT: Projekt Splet generacija u Karlovcu kroz besplatne radionice i druženja potiče aktivniji život starijih osoba. ... (opširnije)

Kako je o sudjelovanju predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića u programu N1 izvijestio njihov portal možete ... (opširnije)

Stranka umirovljenika svim građanima Republike Hrvatske u zemlji i u inozemstvu čestita Dan državnosti, uz želju ... (opširnije)

Umirovljenici ne mogu  unuke odvesti ni na sladoled Pročitajmo više klikom na Vijestima HRT-a (opširnije)

Popis stanovništva više se neće raditi samo svakih deset godina već će se kao Središnji registar ... (opširnije)

Zagreb info porazgovarao je s predsjednikom SU Lazarom Grujićem o ukidanju oporezivanja mirovina i evo kako je to ... (opširnije)

Za brzo ukidanje poreza na dohodak za umirovljenike zalaže se Lazar Grujić, predsjednik Stranke umirovljenika. “Tražimo od ... (opširnije)

Uključivanje djece i mladih u sport, promocija STEM-a i aktivno starenje, uz zajedničke sportske aktivnosti djece, mladih ... (opširnije)

Hrvatska za dugotrajnu skrb starijih članova društva izdvaja tek 0,5 posto BDP-a, iako čak 71 posto ... (opširnije)