U Donjem Miholjcu predstavljena koalicija BUZ, PGS, HRS

Dana 05. studenoga 2011.g. (subota) članovi Bloka umirovljenici zajedno podijelili su u Donjem Miholjcu, na trgu Ante Starčevića, 500 stranačkih letkaka promotivnog sadržaja i po prvi puta građanima Donjeg Miholjca predstavili koaliciju Blok umirovljenici zajedno (BUZ), PGS, HRS.

Predstavljanje Bloka umirovljenici zajedno, kao i u ostalim gradovima Osječko-baranjske županije, kod građana je izazvalo vrlo veliki interes i zanimanje koje je bilo iznad svih očekivanja.

Građani Donjeg MIholjca, posebice umirovljenici, pozdravili su program zajedništva i ujedinjenja umirovljenika i iskazali vrlo veliki interesirali za plan i program BLOK-a umirovljenici zajedno ističući kako im je drago da je program Bloka Umirovljenici zajedno, koji su dugo godina očekivali, predstavlje i u Donjem Miholjcu.

Te da je konačno došlo vrijeme da svoj glas imaju kome dati, a to je BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO na čelu sa prof. dr. Ljubom Jurčićem, jer umirovljenici grada Donjeg Miholjca, odnosno Osječko-baranjske županije i Hrvatske sa ovom listom napokon imaju priliku glasovati za sebe i za bolje sutra, svih sadašnjih ali i budućih umirovljenika.

Za pravedniju i bolju Hrvatsku, kojoj su umirovljenici prije 20 godina ostavili razvijeno gospodarstvo i pune mirovinske fondove.

Za sigurniju i sretniju Hrvatsku u kojoj umirovljenici neće biti građani drugog reda, prisiljeni da svoju djecu moraju moliti za koricu kruha, koja ga sve češće i sama nemaju zbog nezaposlenosti.

Za Hrvatsku u kojoj će se umirovljenici, ujedinjeni u Blok umirovljenici zajedno na čelu s prof. dr. Ljubom Jurčićem, znati brinuti sami za sebe i biti ozbiljan politički faktor koji više nikada neće dozvoliti prevaru i podjelu umirovljenika.

Umirovljenici strahuju da će od nove godine možda opet morati plaćati vožnju vlakovima Priopćenje Stranke umirovljenika ... (opširnije)

Odbor ministara Vijeća Europe ukinuo je nakon 11 godina pojačani nadzor nad RH u predmetima 'Statileo protiv Republike Hrvatske', izvijestili ... (opširnije)

Stiže godišnji dodatak, trajno pravo umirovljenika koji se ove godine isplaćuje prvi put, svima po šest eura po ... (opširnije)

Antena Zadar: Na sveopće oduševljenje uzvanika, gradonačelnik je i zaplesao s damama iz udruga umirovljenika, a ... (opširnije)

Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje (HZZO) u savjetovanje sa zainteresiranom javnošću je pustilo nacrt odluke kojom ... (opširnije)

Mirovina.hr: Pogledamo li samo mirovine prema općim propisima, za svih 1,13 milijuna korisnika prosjek je 560 ... (opširnije)

18. studenoga - Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i ... (opširnije)

U Rovinju je 17. studenog Grad Rovinj-Rovigno odao počast žrtvama Domovinskog rata. Polaganjem cvijeća i paljenjem ... (opširnije)

Klub vijećnika SDP-Možemo!-SU pozvao rovinjskog gradonačelnika Emila Nimčevića (IDS) da u najkraćem zakonskom roku uputi u ... (opširnije)

Gostujući u emisiji Novi dan na N1 televiziji predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić ustvrdio je da ... (opširnije)