Grujić o koalicijama: SU nikome ne može dati bjanko potpis za suradnju

N1 je u temi o političkim suradnjama citirao predsjednika SU Lazara Grujića: "Imamo kadrove, imamo jasan program i spremni smo preuzeti odgovornost za rješavanje umirovljeničkih pitanja. A potrudit ćemo se da to i ostvarimo. Spremni smo koalirati s drugima samo na temelju naših programskih načela.

Cijelu temu pročitajte klikom na ovu poveznicu

Predsjednik Stranke umirovljenika (SU) Lazar Grujić reagirao je na izjave Višnje Stanišić, predsjednice Sindikata umirovljenika Hrvatske (SUH), koja je ... (opširnije)

Vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru čestitamo blagdan i želimo Sretan Vaskrs! stihom: U plamenu praznika dok se ... (opširnije)

   Splet generacija Grad Karlovac organizira radionice za starije građane, s uključivanjem mladih volontera, a sve ... (opširnije)

Zadarski umirovljenici su se opet dobro zabavili. Antena Zadar piše da je na inicijativu gradskog vijećnika Duška ... (opširnije)

Uoči Uskrsa, Mladen Novosel, glavni tajnik Stranke umirovljenika, poručio je s HRT-a da bi država trebala ... (opširnije)

Radost Uskrsa prožima domove, donoseći u srca svjetlost, blagoslov i nadu, jer slavi se pobjeda života ... (opširnije)

ZAGREB, 29. ožujka 2026.godine - Broj osoba u riziku od siromaštvu pada, a prag siromaštva je ... (opširnije)

Karlovac, 21. ožujka 2026. – Država mora preuzeti odgovornost za devastaciju Zvijezde i njena sanacija mora postati prioritet ... (opširnije)

Sutra sindikalni prosvjed u Zagrebu, Stranka umirovljenika protiv: Klik na hrt Lazar Grujić predložio odgodu prosvjeda zbog geopolitičke situacije koja ... (opširnije)

Hrvatska udruga banaka (HUB) u suradnji s Maticom umirovljenika grada Zagreba pokreće cjelogodišnji program financijske edukacije ... (opširnije)