U Studiju 4 HRT-a rasprava o položaju umirovljenika koji žele ostati radno aktivni

Mladen Novosel, glavni tajnik SU: Za čuvanje starije osobe na pola radnog vremena plaća je u Austriji 1700 eura, plus mirovinsko i zdravstveno osiguranje i državni dodatak njegovateljicama starijim od 65. godina.

Hrt je ovdje objavio članak s glavnim naglascima emisije i na video snimku razgovora.

Umirovljenici strahuju da će od nove godine možda opet morati plaćati vožnju vlakovima Priopćenje Stranke umirovljenika ... (opširnije)

Odbor ministara Vijeća Europe ukinuo je nakon 11 godina pojačani nadzor nad RH u predmetima 'Statileo protiv Republike Hrvatske', izvijestili ... (opširnije)

Stiže godišnji dodatak, trajno pravo umirovljenika koji se ove godine isplaćuje prvi put, svima po šest eura po ... (opširnije)

Antena Zadar: Na sveopće oduševljenje uzvanika, gradonačelnik je i zaplesao s damama iz udruga umirovljenika, a ... (opširnije)

Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje (HZZO) u savjetovanje sa zainteresiranom javnošću je pustilo nacrt odluke kojom ... (opširnije)

Mirovina.hr: Pogledamo li samo mirovine prema općim propisima, za svih 1,13 milijuna korisnika prosjek je 560 ... (opširnije)

18. studenoga - Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i ... (opširnije)

U Rovinju je 17. studenog Grad Rovinj-Rovigno odao počast žrtvama Domovinskog rata. Polaganjem cvijeća i paljenjem ... (opširnije)

Klub vijećnika SDP-Možemo!-SU pozvao rovinjskog gradonačelnika Emila Nimčevića (IDS) da u najkraćem zakonskom roku uputi u ... (opširnije)

Gostujući u emisiji Novi dan na N1 televiziji predsjednik Stranke umirovljenika Lazar Grujić ustvrdio je da ... (opširnije)