Milanoviću na Cvjetnom potpise dali i umirovljenici, SU u kampanji za Milanovićev novi mandat

Predsjednika za predsjednika

 

Zadnjeg petka u studenom predsjednik RH Zoran Milanović osobno je na terenu, nakon Čakovca i Varaždina skupljao potpise potpore za kandidaturu za novi mandat i na zagrebačkom Cvjetnom trgu, Jedan od mnogih potpisa Milanović je dobio i od predsjednika Stranke umirovljenika Lazara Grujića i drugih naših članova.

Njima i svim drugim građanima koji su mu dali svoj potpis predsjednik MIlanović je poručio: Hvala vam na podršci! Nakon što sam danas bio u Čakovcu, Varaždinu i Zagrebu, uvjeren sam da će broj vas koji podržavaju ono što radim biti baš ona snaga zbog koje ću i pobijediti.

Predsjednik SU Grujić poželio je da kandidat Milanović pobijedi već 29. prosinca, već u prvom krugu izbora. SU  je još u srpnju, sukladno svom Statutu i  raspravi na tijelima stranke, jednoglasno usvojila Odluku o davanju podrške kandidatu Milanoviću. Odluci su prethodili razgovori predsjednika stranke Lazara Grujića sa aktualnim predsjednikom RH.

Dogovoreno je da će Stranka umirovljenika pozvati članstvo, simpatizere i opće biračko tijelo, posebno umirovljenike, da na izborima "biraju predsjednika za predsjednika" , Zorana Milanovića. Zauzvrat birači mogu od predsjednika Milanovića u narednih pet godina očekivati da bude glasni zagovaratelj podizanja standarda umirovljenika, da i umirovljenici  kako je rekao "osjete efekte gospodarskog rasta Hrvatske."

Odluku potpore smo predsjedniku Milanoviću uručili na Pantovčaku još u kolovozu, a potpise potpore već prvog dana prikupljanja.

 

 

Vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru čestitamo blagdan i želimo Sretan Vaskrs! stihom: U plamenu praznika dok se ... (opširnije)

   Splet generacija Grad Karlovac organizira radionice za starije građane, s uključivanjem mladih volontera, a sve ... (opširnije)

Zadarski umirovljenici su se opet dobro zabavili. Antena Zadar piše da je na inicijativu gradskog vijećnika Duška ... (opširnije)

Uoči Uskrsa, Mladen Novosel, glavni tajnik Stranke umirovljenika, poručio je s HRT-a da bi država trebala ... (opširnije)

Radost Uskrsa prožima domove, donoseći u srca svjetlost, blagoslov i nadu, jer slavi se pobjeda života ... (opširnije)

ZAGREB, 29. ožujka 2026.godine - Broj osoba u riziku od siromaštvu pada, a prag siromaštva je ... (opširnije)

Karlovac, 21. ožujka 2026. – Država mora preuzeti odgovornost za devastaciju Zvijezde i njena sanacija mora postati prioritet ... (opširnije)

Sutra sindikalni prosvjed u Zagrebu, Stranka umirovljenika protiv: Klik na hrt Lazar Grujić predložio odgodu prosvjeda zbog geopolitičke situacije koja ... (opširnije)

Hrvatska udruga banaka (HUB) u suradnji s Maticom umirovljenika grada Zagreba pokreće cjelogodišnji program financijske edukacije ... (opširnije)

Ministar Alan Ružić najavio je da će u ponedjeljak 16. ožujka zbog ukidanja penalizacije 119.000 umirovljenika koji su ... (opširnije)