Raspuštena GO SU Split - Jadranka Matijević imenovana povjerenicom

Predsjedništvo Stranke umirovljenika je na svojoj telefonskoj sjednici od 13.05.2011. razmatrajući stanje u GO SU Split, a na temelju činjeničnog stanja zaključilo da je djelovanje GO SU Saplita čelu sa predsjednicom (u ostavci) Milicom Cipci svojim aktivnostima zančajno naštetilo ugledu Stranke umirovljenika

Kako su se temeljem prethodno navedenog stekli svi uvjeti iz članka 49. Statuta Stranke umirovljenika, Predsjedništvo SU je na svojoj telefonskoj sjednici 13.05.2011. donijelo odluku o raspuštanju Gradske organizacije SU grada Splita, te predsjedništvo SU-a sukladno 23. 24. i 49. članku Statuta SU na istoj sjedici donesena i odluka o imenovanju povjerenika za grad Split, imenovana:

Jadranka Matijević Poljička cesta 15, 21000 Split. 095 9021762


  U sjedištu Istarske županije u Puli župan Boris Miletić prošlog je tjedna primio predstavnike Stranke ... (opširnije)

Predsjednik Stranke umirovljenika (SU) Lazar Grujić reagirao je na izjave Višnje Stanišić, predsjednice Sindikata umirovljenika Hrvatske (SUH), koja je ... (opširnije)

Vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru čestitamo blagdan i želimo Sretan Vaskrs! stihom: U plamenu praznika dok se ... (opširnije)

   Splet generacija Grad Karlovac organizira radionice za starije građane, s uključivanjem mladih volontera, a sve ... (opširnije)

Zadarski umirovljenici su se opet dobro zabavili. Antena Zadar piše da je na inicijativu gradskog vijećnika Duška ... (opširnije)

Uoči Uskrsa, Mladen Novosel, glavni tajnik Stranke umirovljenika, poručio je s HRT-a da bi država trebala ... (opširnije)

Radost Uskrsa prožima domove, donoseći u srca svjetlost, blagoslov i nadu, jer slavi se pobjeda života ... (opširnije)

ZAGREB, 29. ožujka 2026.godine - Broj osoba u riziku od siromaštvu pada, a prag siromaštva je ... (opširnije)

Karlovac, 21. ožujka 2026. – Država mora preuzeti odgovornost za devastaciju Zvijezde i njena sanacija mora postati prioritet ... (opširnije)

Sutra sindikalni prosvjed u Zagrebu, Stranka umirovljenika protiv: Klik na hrt Lazar Grujić predložio odgodu prosvjeda zbog geopolitičke situacije koja ... (opširnije)