Čestitamo svim građanima Lijepe naše Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Čestitamo svim građanima Lijepe naše Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

28. obljetnica VRO Oluja predstavlja dane ponosa i slave naših branitelja koji su u Domovinskom ratu podnijeli veliku žrtvu u stvaranju suverene i neovisne Hrvatske države.

Prisjetimo se ovih dana ponosa i slave svih onih koji su svoje živote položili na oltar Domovine.

U Hrvatskom zavodu za zapošljavanju evidentirano je 16140 slobodnih ili nepopunjenih radnih mjesta, pa zato HZZ ... (opširnije)

Evo nam odličnog intervjua s Teleskopa.hr koji je objavljen "u sklopu projekta poticanja novinarske izvrsnosti Agencije ... (opširnije)

Izdvajanjem dva primjera diskriminiranih umirovljenika Stranka umirovljenika zatražila da se mirovinski sustav bolje uredi, da bude ... (opširnije)

  Umirovljenici mogu raditi na pola radnog vremena, što je npr. za pomoćnike u nastavi nedovoljno, ... (opširnije)

  Analiza Večernjaka pokazuje da broj primatelja najnižih mirovina raste, među novim umirovljenicima ih je 37 ... (opširnije)

Prema službenim podacima iz Hrvatske se u posljednjih 12 godina iselilo 450.000 ljudi u najvitalnijoj dobi. ... (opširnije)

Trideset je godina prošlo od VRO Oluja, mnogi su današnji umirovljenici sudjelovali u njoj, ili strepili ... (opširnije)

U Pakracu je potpisan ugovor za izgradnju prvog Braniteljskog centra u Republici Hrvatskoj za podršku hrvatskim braniteljima i ... (opširnije)

Zbog odredbe Zakona o mirovinskom osiguranju, kojom se od 1. siječnja 2026. godine umirovljenicima omogućuje rad ... (opširnije)

U tijeku rasprava o pravu umirovljenika da od nove godine mogu biti na tržištu rada po osam ... (opširnije)